Újabb diakóniai szállítmány érkezett gyülekezetünkbe

2017 novemberében a Marosvásárhelyi CE Ház és Hermann Metelerkamp úr jóvoltából újabb diakóniai szállítmány érkezett gyülekezetünkbe az otthoni beteggondozói szolgálatunk számára. Ágyakat, kerekes székekek, mankókat, különféle eszközöket és fogyóanyagokat adtunk át gyülekezetünk diakóniai munkatársainak, hogy ezeket felhasználva, könnyítsenek szenvedő testvéreink helyzetén.

Az elmúlt napokban több ágyhozkötött betegnek tudtuk kicserélni az ágyát modern, könnyen mozgatható, emelhető gyógyászati ágyakra. Volt ahová kerekes széket, járókeretet vagy WC széket adtunk használatra. Csodálatos dolog mindenekben megtapasztalni Isten gondviselését, és közel lenni azokhoz, akik segítségünket szívesen fogadják.

Legyen egyedül Istené a dicsőség! Ő gondoskodik mindenekről!