Látogatás a kiskapusi idősek és fogyatékkal élő fiatalok otthonába

2017 november 27-én gyülekezetünk nőszövetségének küldöttsége látogatást tett a kiskapusi idősek és fogyatékos fiatalok otthonába. A gyülekezetünk asszonyai által sok szeretettel készített süteményeket 100 dobozba csomagolva juttattuk el az otthon lakóinak, együtt azokkal a kézimunkákkal, amelyek a hétfő esti alkalmakon készültek. Nagyon jó volt megtapasztalni, hogy örömet szerezni kétszeresen jó, mert amikor eggyel a legkisebbek közül jót teszünk, Krisztussal teszünk jót, mert tetszett neki, hogy megváltottai által mutassa meg szeretetét azoknak, akik sok tekintetben éhezik azt. Öröm és hálaadás volt egyszerre a szívünkben mindazokért a dolgokért, amelyeket Isten kegyelméből élvezünk, mások pedig nélkülöznek. Ne legyen magától érthetődő!

Jó volt Isten szolgálatában járni! Legyen egyedül Övé a dicsőség!