Imahét - Beszámoló

2019. január 21-27. között került sor az imaheti szolgálatokra gyülekezetünkben. A meghírdetett program szerint, estéről estére vendéglelkipásztorok hírdették Isten igéjét színes, változatos módon. Külön örömöt jelentett számunkra, hogy minden alkalommal volt egy-egy olyan gyülekezeti csoportunk, amely szolgálatot végezett Isten dicsőségére. Hétfőn az ifisek énekeltek és éneket tanítottak. Kedden a konfirmandusok estje volt, amikor Székely Boróka és Kovács Sarolta énekkel örvendeztette meg a gyülekezetet. Szerdán este a házasok csoportjával énekelhetett együtt a gyülekezet és meghallgattuk Barabási Enikő testvérünk szavalatát. Csütörtökön Bodó Csaba szóló énekes dicsérte Istent, pénteken pedig gyülekezetünk kórusa énekelt és Sikó Enikő testvérünk szavalt. Szombaton gyülekezetünk gyermekkórusa énekelt angyali hangon, sokunk szívét betöltve. Vasárnap délelőtt Pitó Antal nyugalmazott lelkipásztor hírdette Isten igéjét és Kovács Tibor lelkipásztor tartotta az úrvacsorai ágendát. Szép, gazdag hetet tölthettünk együtt! Az Úr legyen áldott!

Köszönetet mondunk a konfirmandus szülőknek a lelkipásztorok megvendégelésében nyújtott szolgálatukért! Köszönjük a presbiter feleségeknek a finom süteményeket, a nőszövetségnek az szépen előkészített ajándékokat, Barabási Antalnak és családjának a virágokat és az ifi tagjainak a gyermekmegőrzésben nyújtott segítséget. Isten áldása legyen mindannyiuk életén!