Imahét 2018 - beszámoló

2018. jan. 22-28 között zajlott gyülekezetünkben az Egyetemes Imahét. Vendéglelkészek szolgálata által gyarapodhattunk lelkiekben és lehetőséget kaptunk Istentől arra, hogy gyülekezetünk kis csoportjai bemutatkozzanak. Hétfőn a nőszövetség, kedden és szerdán a kórus, csütörtökön a fiatalok, pénteken a házasok, szombaton pedig a Szela szolgálata által dicsőült meg Isten szent neve gyülekezetünkben. Cozma Paula ifisünk, Sikó Enikő és Borbély Mária testvéreink szavalatukkal működtek közre, Barabási Beáta vallásórás "kis pacsirtánk" pedig énekével szerzett Krisztusnak és nekünk is örömet. Vasárnap vendégül láttuk az Ótordai Református Egyházközség kórusát, valamint Nagy Albert paniti származású lelkipásztort, aki a Zsolt. 106. alapján hírdette gyülekezetünkben Isten igéjét.Soli Deo Gloria!